روشهای حمل و ارسال کالا

 مناطق ۲۲ گانه تهران:

  • ارسال تجمیعی : در این روش دیجی اویل در روز های دوشنبه و چهار شنبه از ساعت ۹ الی ۱۸ اقدام به تحویل کالاهای سفارش داده شده  و پردازش شده، تا ساعت ۱۶ روز قبل، می نماید.این روش فقط مختص مشتریانی شهر تهران بوده و اگر آدرس مشتری در محدوده طرح ترافیک باشد، ارسال روز جمعه صورت خواهد گرفت. هزینه ارسال تجمیعی برای تمام مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران ۱۸۰۰۰ تومان بوده و در هنگام ثبت سفارش اعمال و به شکل آن لاین دریافت خواهد گردید.
  • اسنپ باکس، الو پیک، بادپا: در این روش، حداکثر ظرف مدت ۳ ساعت ( پس از ثبت و تایید سفارش ) در روز های کاری و غیر تعطیل از ساعت ۹ الی ۱۸ توسط یکی از شرکت های حمل کالا ( اسنپ، الوپیک و یا بادپا ) سفارش برای مشتری ارسال میگردد. هزینه این روش بر عهده مشتری بوده و در هنگام دریافت کالا توسط مشتری باید به شرکت حمل کننده پرداخت گردد.

شهرستان ها:

  • شرکت های باربری ( کالای با وزن بیش از ۴۰ کیلوگرم ): در این روش کالای خریداری شده از طریق یکی از شرکت های باربری بین شهری معتبر ارسال شده و پس از دریافت کالا توسط مشتری هزینه حمل و نقل از مشتری توسط شرکت حمل کننده دریافت خواهد گردید.
  • شرکت پست ( کالای با وزن کمتر از ۴۰ کیلوگرم ): در این روش قبل از پرداخت و در سبد خربد باتوجه به کالای خریداری شده و آدرس ثبت شده جهت دریافت کالا هزینه محاسبه شده و به قیمت کل کالا افزوده شده و از مشتری دریافت می گردد.